ספריית בלוקים

ספריית בלוקים לתוכנת רוויט, להורדה חופשית לנרשמים באתר
בתוכנת REVIT אי אפשר לעבוד בלי בלוקים, משמע משפחות (.( families מומלץ מאוד להכין סביבת עבודה נוחה וזמינה על מנת לעבוד בתוכנה באופן רציף, בלי חיפושים אין-סופיים. בפרויקטים הראשונים תגלו ,כל מה שהיה חסר מבחינת בלוקים. עקב כך, יש לקחת בחשבון שהפרויקטים הראשונים בתוכנת REVIT לוקחים יותר זמן. גם אם קיבלתם ספריית בלוקים או הורדתם בלוקים מאתרים שונים, מומלץ מאוד לפתוח את קבצי הבלוקים, לעיין בהם ולבדוק אותם. נוסף על-כך, ישנן כמה נקודות חשובות, שצריך לדעת כאשר משתמשים בבלוקים חדשים
אם בלוק מופיע בפרויקט מספר רב של פעמים, חשוב שלא יהיה גדול במיוחד, לא יותר מ kb -1000. כדי לא להכפיל את נפח הפרויקט, כדאי להשתמש במשפחות קטנות בגודלם.
"לא להמציא את הגלגל מחדש"- אם אתם צריכים בלוק ולא מוצאים אותו באתר שלנו או באינטרנט, בכלל; אם תמצאו בלוק דומה, תוכלו לשנות אותו. אין צורך לעשות בלוק מהתחלה, במקרה ויש בלוק דומה.
לא כל בלוק חייב להיות עם פרמטרים. אם יש בלוק שלא דורש שינוי, אין צורך לעשות אותו פרמטרי מבחינת המידול. לפעמים יש בלוקים מורכבים מאוד, אך השימוש בהם יהיה חד-פעמי. גם במקרים אלו, אנו בסטודיו 3d-house לא ממליצים להשקיע מאמצים רבים כדי לבנות בלוק פרמטרי.
שימוש בבלוקים ברמות פירוט שונות- בשנים האחרונות עם התקדמות מיתולוגיית BIM, יש צורך בשימוש בבלוקים מיוחדים, שמותאמים לשמש בכל שלבי הפרויקט. אם זה שלב ראשוני והבלוק צריך להיות פשוט ולא מפורט מידי, או אם זה שלב סופי, כאשר יש צורך לפרט, אנו בסטודיו 3d-house מתמחים בבניית בלוקים מיוחדים, על מנת לקבל מודל עם רמת פירוט מותאמת לכל שלבי הפרויקט ואורך חייו.
בכל מקרה אם מסיבה כלשהי אתם לא מוצאים בלוקים מסוימים באתר שלנו, או כל אתר אחר, נוכל לעזור לכם בכמה דרכים
בניית בלוקים- נוכל לבנות בלוקים עבורכם בהתאמה אישית, שישמשו אתכם לפרויקטים רבים ויחסכו לכם זמן רב.
הדרכה ולימודים- תוכלו לקבל הדרכה בבניית בלוקים, בכוחות עצמכם. זה יכול להיות קורס קצר וממוקד במשרדכם, או שיעורים ONLINE, לבחירתכם, כך שתקבלו הדרכה מקצועית להמשך הדרך.
רכישת ספריית בלוקים- תוכלו לרכוש באופן מרוכז את ספרית הבלוקים הפרמטריים המכילה יותר מ-5000 פריטים שונים ומגוונים.